فروش تولید و فروش کانال پلی یورتان

اگر به دنبال مرکز تولید و فروش کانال پلی یورتان هستید، پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات عماد تهویه می باشد.

در مطالب قبلی شما را با بهترین مرکز تولید و فروش کانال گالوانیزه اشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص در اختیارتان قرار دهیم.

پلی اورتان (PU)، یک ماده ترموپلاستیک مفید برای اجزای مختلف کاربرد، می تواند به اشکال مختلف تبدیل شود. مانند لوله ها، انواع کانال های پلی اورتان و شیلنگ های انعطاف پذیر.

هر نوع کانال PU، بسته به عواملی مانند مقاومت در برابر دما، سازگاری شیمیایی یا استفاده از نرم کننده، ممکن است برای یک کاربرد خاص بهتر از دیگری عمل کند.

این مقاله به بررسی کانال‌های PU مختلف و سازگاری‌های آن‌ها، معمولی برای کاربردها، برای صنایع مختلف می‌پردازد. و جایی که این کاربردهای استاندارد شامل پودر، انتقال مواد دانه‌ای یا دود می ‌شود.

پلی یورتان – برای مجرای PU عالی است

پلی اورتان که اغلب به اختصار PU، PUR یا حتی TPU (پلی اورتان ترموپلاستیک) نامیده می شود، بهترین خواص پلاستیک و لاستیک را با هم ترکیب می کند:

پلی اورتان، بدون استفاده از مواد افزودنی برای حفظ خواص خمشی خود، به طور طبیعی انعطاف پذیر می باشد.

در حالی که ترکیبی از مقاومت شیمیایی عالی با ویژگی های هوازدگی منحصر به فرد است. ترکیب مقاومت شیمیایی عالی، با کیفیت هوازدگی عالی، پلی اورتان را از سایر ترموپلاستیک ها متمایز می کند.

پلی اورتان را به ماده ای عالی برای لوله کشی تبدیل می کند. علاوه بر این، پلی یورتان به طور کلی در برابر فشار و کاربردهای خلاء مقاوم تر از اندازه های مربوطه PVC یا لاستیک است. و علاوه بر این، نسبت به سایر ترموپلاستیک ها در برابر سایش مقاوم تر است.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
بهترین مرکز تولید و فروش کانال گالوانیزه کجاست؟

فروش تولید و فروش کانال پلی یورتان

مرکز فروش تولید و فروش کانال پلی یورتان

کانال PU، با سیم های مارپیچ (مارپیچ)، انعطاف پذیری و استحکام بالایی را فراهم می کند. در حالی که هم سبک و هم سنگین است. برخی از مزایای اصلی آن به شرح زیر است:

انعطاف ‌پذیری فوق ‌العاده: مزیت اصلی استفاده از کانال‌های PU انعطاف ‌پذیر، برای اکثر مصرف ‌کنندگان، این است که می ‌توان آن‌ها را به راحتی در زوایای مختلف خم کرد. خم شدن به کانال‌های PU اجازه می‌دهد تا روی اتصالات انعطاف ‌پذیر بین ماشین‌ ها، بین کانال‌های صلب، بازوهای استخراج، هود اجاق گاز و سایر مکان‌های چالش برانگیز نصب شوند.

بسیار آنتی استاتیک شیلنگ های کانال PU ضد الکتریسیته ساکن، ساخته شده از یک لاینر آنتی استاتیک دائمی، از خطر اشتعال از طریق بارهای الکترواستاتیک جلوگیری می کند.

در مواردی که شیلنگ های مجرای به طور دائم آنتی استاتیک نیستند، با استفاده از سیم فولادی مارپیچ آنها، می توان آنها را به زمین متصل کرد تا آنتی استاتیک شلنگ فعال شود.

بسیاری از شیلنگ های لوله کشی ضد الکتریسیته ساکن، مانند شیلنگ های فنی Masterflex از شیلنگ ها و کانال های ضد الکتریسیته ساکن، دارای مشخصات ATEX هستند.

چنین مجاری برای استفاده با مواد قابل احتراق یا در مناطق خطرناک مناسب هستند. مجاری PU Antistatic Masterflex برای پلاستیک، استخراج گرد و غبار، کاربردهای پودر، صنایع دارویی و غذایی، همگی با مشخصات ATEX مطابقت دارند یا مطابقت دارند.

مقاومت عالی در برابر سایش: مجراهای PU معمولاً برای انتقال پودرها، تراشه های چوب، شن، گرد و غبار، استخراج ضایعات و برای حمل و نقل سایر وسایل حمل و نقل ساینده استفاده می شوند.

بسیاری از PU که از مواد غذایی استفاده می کنند یا موادی که با دستورالعمل های مربوطه EC و FDA مطابقت دارند برای حمل و نقل خوراکی ها خوب هستند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
فواید تولید و فروش کانال پلی یورتان

شیلنگ های لوله کشی PU با درجه بندی مواد غذایی برای بارگیری، تخلیه و پر کردن تجهیزات، برای حمل و نقل بین مخازن، میکسرها و واحدهای پرکننده و جاهایی که نمی توان از لوله های سفت و سخت استفاده کرد، عالی هستند.

مقاوم در برابر فشار خوب: کانال PU بسته به مواد شیلنگ مورد استفاده در مقایسه با شیلنگ های مجرای گیره ای می تواند فشار را تحمل کند.

کدام شیلنگ کانال PU را انتخاب کنیم؟

عامل تعیین کننده در انتخاب داکتینگ PU یا سایر کانال ها به ویژگی های کاربرد شما بستگی دارد: مانند مقاومت در برابر سایش یا سایش به نوع ماده ای که نیاز به جریان دارد، دماهای مربوطه، اینکه آیا در داخل یا خارج از آن استفاده خواهد شد.

حداکثر فشارهای تحت تأثیر، انعطاف ‌پذیری مورد نیاز ارتباط با تامین‌ کننده شیلنگ کانالی وسیله ‌ای است که می ‌توانید برای کمک به تعیین مواد شیلنگ مجرای شلنگ مجرای مناسب برای نیازهای خاص شما استفاده کنید.

سوالاتی بپرسید، نمونه هایی را برای ارزیابی درخواست کنید، تست ها را انجام دهید، و زمانی که نتایج به دست آمد، می توانید تصمیم خوبی بگیرید.

به عنوان مثال، آزمایش میدانی برای کشف مقادیر الزامات واقعی برای برنامه شما توصیه می شود.

Ducting Masterflex PU

شیلنگ های Masterflex ما در اندازه های از قطر 13mm تا 305mm قرار می گیرند و درجه حرارت تا + 90 درجه سانتیگراد.

MasterFlex UK (Masterflex Technical Hoses Ltd) سهام، در طیف گسترده ای از اندازه، انواع مختلفی از لوله های انعطاف پذیر PU. طول برش نیز از جمله کلیپ های شلنگ افست و اتصالات موجود است که می توانند بر اساس درخواست عرضه شوند.

شیلنگ مجرای هوایی PU مناسب برای حمل و نقل مایع تحت فشار کار عمومی در زمینه های صنعت، کشاورزی، غذا، پزشکی، مهندسی عمران، ماهیگیری، آبزی پروری، آبیاری باغ و غیره است.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
قیمت فلنج گالوانیزه کانال چقدر است؟

دلیل اینکه کانال PU هوا بسیار محبوب است این است که آن را مزیت قوی دارد و حمایت از مصرف کنندگان را به دست آورده است. حالا بیایید نگاهی به مزایای کانال های PU داشته باشیم؟

  • 1. از نقطه نظر کلی، ظاهر لوله هوا PU زیبا است، شعاع خمش شلنگ نسبتا کوچک است، و این شامل گاز و طعم سمی نیست. در مقایسه با لوله معمولی، مقاومت در برابر ضربه قوی، مقاومت خستگی، نور و راحت برای حمل، می تواند به صورت انعطاف پذیر استفاده شود، و وزن آن کمتر از 75٪ از شلنگ های لاستیکی است.
  • 2. مقاومت روغن بسیار قوی است، 15 تا 20 برابر بیشتر از لاستیک طبیعی؛
  • 3. مقاومت در برابر سایش، بیش از 30 برابر مقاومت در برابر سایش لاستیک طبیعی؛
  • 4.کانال هوای PU دارای مقاومت پیری قوی است، مستعد ابتلا به خوردگی نیست و دارای عمر طولانی مدت است که بیش از 5 برابر مقاومت پیری لاستیک طبیعی معمولی است.
  • 5. علاوه بر این، آن را بسیار قوی مقاومت پارگی دارد و برای شکستن آسان نیست؛ و عملکرد خوب است، دیوار داخلی بسیار صاف است، مقاومت مایع زیاد نیست، و از دست دادن هیدرولیک کم است.

بر اساس پنج مزیت فوق، هر کس باید بداند که چرا لوله های Pu Vent محبوب هستند. پس از همه، تنها محصولات با کیفیت بالا در مدت زمان طولانی در بازار دوام آورده اند.

در آپدیت جدید این صفحه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آورید.

برای استفاده از خدمات مرکز تولید و فروش کانال پلی یورتان با کارشناسان ما با شماره ۰۷۶۴۴۴۷۳۰۹۳ تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

    خانهدرباره مافروشگاهتماس با ما
    0764473093