برای خرید دمپر پیش عایق لازم است تا فاکتور های متعددی را مورد بررسی قرار دهید. و این نوع دمپر ها را از نظر انواع، کیفیت و قیمت بررسی کنید.

در مطالب قبلی شما را با تولید و فروش کانال گالوانیزه در سال 1401 آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آورید.

خرید دمپر پیش عایق

برای اینکه بتوانید دمپر های متناسب با  نیازتان را درست انتخاب کنید لازم است تا با انواع آن آشنا شوید و مدل های مختلف دمپر را بشناسید.

خرید دمپر پیش عایقانواع دمپر پیش عایق

فریم ساندویچ پانل پیش عایق PA VCD با تیغه آلومینیومی و تراز دستی.

دمپر کنترل حجم از نوع پیش عایق شده به طور ویژه برای نصب در سیستم هایی طراحی شده است که فشار بالا/متوسط/کم تجربه می شود. این دمپرها طوری طراحی شده اند که از یک نقطه کنترل کار کنند.

باز شدن تیغه دمپر با تراز دستی کنترل می شود.

فریم ساندویچ پانل پیش عایق PAM VCD با تیغه آلومینیومی و موتور الکتریکی کنترلی.

دمپر کنترل حجم از نوع پیش عایق شده به طور ویژه برای نصب در سیستم هایی طراحی شده است که فشار بالا/متوسط/کم تجربه می شود. این دمپرها طوری طراحی شده اند که از یک نقطه کنترل کار کنند. باز شدن تیغه دمپر توسط موتور الکتریکی کنترل می شود.

کاربرد: عموماً برای اکثر کاربردها در کانال های پیش عایق شده استفاده می شود.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
خرید فلنج گالوانیزه کانال در سال 1401

دمپرهای کنترل حجم به ویژه برای سیستم های فشار بالا / متوسط ​​/ پایین طراحی شده اند. آنها طوری طراحی شده اند که از یک نقطه کنترل کار کنند. باز شدن تیغه دمپر توسط یک تراز قفل دستی کنترل می شود. یک گزینه با موتور الکتریکی نیز برای VCD های نوع فلنج (GAM) و نوع پیش عایق (PAM) موجود است.

بسته به کاربرد، روکش ها از ورق های گالوانیزه 14 تا 23 گیج ساخته می شوند. نوع Tor Pre Insulated، روکش ها از پانل ساندویچ پیش عایق با ضخامت 20 یا 30 میلی متر ساخته شده اند. به طور مشابه، بسته به کاربرد، تیغه ها از آلومینیوم اکسترود شده با ضخامت 1.1 میلی متر (ایرفویل شکل) یا ورق گالوانیزه گیج 16 تا 23 ساخته می شوند. طول استاندارد 170 متر است طول استاندارد 170 میلی متر است به جز نوع گرد که طول آن به قطر بستگی دارد.

فریم فولادی گالوانیزه نوع فلنج:

GA VCD قاب فولادی گالوانیزه نوع فلنج با تیغه آلومینیومی و تراز دستی.

دمپر کنترل ولوم نوع فلنج مخصوص نصب در سیستم هایی طراحی شده است که فشار بالا / متوسط ​​/ کم تجربه می شود. این دمپرها طوری طراحی شده اند که از یک نقطه کنترل کار کنند. باز شدن تیغه دمپر با تراز دستی کنترل می شود.

GG VCD قاب فولادی گالوانیزه نوع فلنج با تیغه فولادی گالوانیزه و تراز دستی.

دمپر کنترل ولوم نوع فلنج مخصوص نصب در سیستم هایی طراحی شده است که فشار بالا/متوسط/کم تجربه می شود. این دمپرها طوری طراحی شده اند که از یک نقطه کنترل کار کنند. باز شدن تیغه دمپر با تراز دستی کنترل می شود.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
قیمت فلنج گالوانیزه کانال چقدر است؟

GAM VCD تیغه آلومینیومی و الکتروموتور کنترلی.

دمپر کنترل ولوم نوع فلنج مخصوص نصب در سیستم هایی طراحی شده است که فشار بالا/متوسط/کم تجربه می شود. این دمپرها طوری طراحی شده اند که از یک نقطه کنترل کار کنند. باز شدن تیغه دمپر توسط موتور الکتریکی کنترل می شود.

GGM VCD تیغه فولادی گالوانیزه و الکتروموتور کنترلی. دمپر کنترل ولوم نوع فلنج مخصوص نصب در سیستم هایی طراحی شده است که فشار بالا/متوسط/کم تجربه می شود. این دمپرها طوری طراحی شده اند که از یک نقطه کنترل کار کنند. باز شدن تیغه دمپر توسط موتور الکتریکی کنترل می شود.

کاربرد: عموماً برای کاربرد در کانال های گالوانیزه و کانال های پیش عایق استفاده می شود.

فریم فولادی گالوانیزه نوع جعبه ای:

تیغه آلومینیومی GAB VCD و تراز دستی.

تیغه فولادی گالوانیزه GGB VCD و تراز دستی.

دمپر کنترل حجم جعبه نوع مخصوص برای نصب در سیستمی طراحی شده است که فشار متوسط/پایین را تجربه می کند. این دمپرها طوری طراحی شده اند که از یک نقطه کنترل کار کنند. باز شدن تیغه دمپر با تراز دستی کنترل می شود.

کاربرد: عموماً برای کاربرد در کانال های گالوانیزه و کانال های پیش عایق شده استفاده می شود. اندازه ها فقط به 600 میلی متر (عرض) x 400 میلی متر (ارتفاع) محدود می شوند.

نوع گرد:

فریم فولادی گالوانیزه نوع گرد GGR VCD با تیغه گالوانیزه و تراز دستی

دمپر کنترل صدا نوع گرد مخصوص نصب در سیستم هایی طراحی شده است که فشار بالا/متوسط/کم تجربه می شود. این دمپرها طوری طراحی شده اند که از یک نقطه کنترل کار کنند. باز شدن تیغه دمپر با تراز دستی کنترل می شود.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
بهترین مرکز تولید و فروش کانال گالوانیزه کجاست؟

فریم فولادی گالوانیزه نوع گرد GGRM VCD با تیغه گالوانیزه و موتور الکتریکی کنترلی.

دمپر کنترل حجم موتوردار نوع گرد مخصوصاً برای نصب در سیستم هایی طراحی شده است که فشار بالا/متوسط/کم تجربه می شود. این دمپرها طوری طراحی شده اند که از یک نقطه کنترل کار کنند. باز شدن تیغه دمپر توسط موتور الکتریکی کنترل کنترل می شود.

کاربرد: عموماً برای کاربرد در کانال های گالوانیزه و کانال های پیش عایق استفاده می شود. اندازه ها به قطر 400 میلی متر محدود می شوند

فریم فولادی گالوانیزه GAS VCD Slip & Clip با تیغه آلومینیومی و تراز دستی.

دمپر کنترل صدا نوع Slip & Clip مخصوصاً برای نصب در سیستمی طراحی شده است که فشار متوسط/پایین را تجربه می کند. این دمپرها طوری طراحی شده اند که از یک نقطه کنترل کار کنند. باز شدن تیغه دمپر با تراز دستی کنترل می شود.

فریم فولادی گالوانیزه GGS VCD Slip & Clip با تیغه فولادی گالوانیزه و تراز دستی.

دمپر کنترل صدا نوع Slip & Clip مخصوصاً برای نصب در سیستمی طراحی شده است که فشار متوسط/پایین را تجربه می کند. این دمپرها طوری طراحی شده اند که از یک نقطه کنترل کار کنند. باز شدن تیغه دمپر با ربع قفل دستی کنترل می شود.

کاربرد: عموماً برای اکثر کاربردها در کانال های گالوانیزه استفاده می شود. اندازه ها فقط به 600 میلی متر (عرض) x 400 میلی متر (ارتفاع) محدود می شوند.

برای خرید دمپر پیش عایق با کارشناسان ما با شماره ۰۷۶۴۴۴۷۳۰۹۳ تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 12 =

    خانهدرباره مافروشگاهتماس با ما
    0764473093