قیمت فلنج گالوانیزه کانال به فاکتور های متعددی بستگی دارد. چه عواملی بر قیمت این نوع فلنج ها موثر است؟

در مطالب قبلی شما را با خرید فلنج گالوانیزه کانال در سال 1401  آشنا کردیم. درادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

کانال های فلنج موازی بیشتر به عنوان PFC یا C-section شناخته می شوند. PFC یک بخش حیاتی از فولادهای سازه ای است که در ساخت ساختمان ها و تولیدات فولادی در مقیاس بزرگ استفاده می شود.

فلنج گالوانیزه کانالقیمت فلنج گالوانیزه کانال

قیمت فلنج گالوانیزه کانال به فاکتور های متعددی بستگی دارد. هرچه شناختتان در مورد این نوع فلنج ها بیشتر باشد راحت تر می توانید قیمت ها را براورد کنید.

موجود در درجه S355 با برخی از اندازه های کوچکتر در صورت نیاز به عنوان S235 ارائه می شود.

مزایای کانال فلنج موازی

کانال فلنج موازی به دلیل توانایی آن در ارائه استحکام و دوام بیشتر به پروژه های فولادی ستایش می شود.

معمولاً به عنوان ستون یا به عنوان تکیه گاه تیرچه های کف استفاده می شود و دارای مشخصات باربری بسیار مطلوب است.

همچنین می‌ توانید  PFC‌هایی را پیدا کنید که در ارتباط با تیرهای فولادی RSJ، ستون ‌های جهانی و همه اشکال فولاد سازه ‌ای استفاده می‌ شوند.

خدمات کامل “برش به اندازه” در همه بخش ها با گزینه شات بلاست و رنگ آمیزی پرایمر (اکسید قرمز) در دسترس است.

کانال فلنج موازی گالوانیزه داغ/ کانال فولادی

کانال فلنج مخروطی / موازی به طور گسترده برای قاب خانه، ساختار پرنده، قطعات ماشین و غیره استفاده می شود.

ما همچنین فرآیند جوشکاری، گالوانیزه، پچینگ و غیره را ارائه می دهیم

معرفی محصول:

کالا: کانال فولادی نورد گرم (کانال فلنج مخروطی TFC)

ابعاد: TFC => 50x37x4.5mm 400x104x14.5mm

PFC => 50x32x4.4mm 400x115x8mm

طول: 6 متر یا 12 متر (طول معمولی 6 متر، طول ثابت را قبول کنید)

جنس: فولاد ملایم Q235، فولاد آلیاژی Q345، ASTM A500 / A36، SS400

عملیات سطح: مشکی غیر گالوانیزه

سطح گالوانیزه داغ، روکش روی: 180 220 گرم (یا پوشش روی مورد نیاز)

تحمل ضخامت: +/ 0.25mm

تحمل بال: +/ 0.25 میلی متر

تکنیک: نورد گرم

کاربرد: فولاد سازه، فولاد ماشین، محصولات فولادی، نرده، علائم جاده، فولاد پل،

MOQ: 10MT

بسته بندی: باید در بسته بندی بسته بندی شود، با نوارهای فولادی پیچیده شود.

فلنج ها برای اتصال لوله ها بهم و سایر اجزای خط لوله مانند شیرها، پمپ ها و غیره استفاده می شوند.

همچنین در کاربردهای مختلف لوله کشی مانند فلنج های آب استفاده می شود.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
بررسی عوامل موثر بر تولید و فروش کانال پلی یورتان

فلنج های کشتی از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند که طراحی و ساخت آنها بر اساس آیین نامه دیگ بخار و مخزن تحت فشار ASME هدایت می شود.

این کد مخازن تحت فشار ساده آتش‌نگرفته و همچنین طرح‌های پیچیده‌ تر را پوشش می ‌دهد و به تفصیل موضوعاتی مانند گواهی ‌نامه، مواد ساخت و ساز و آزمایش‌های غیر مخرب را مورد بحث قرار می ‌دهد.

اگرچه همپوشانی هایی وجود دارد، این مقاله انواع فلنج های مختلف را با استفاده از مواد و روش اتصال خلاصه می کند. انواع اولیه فلنج ها عبارتند از:

اساساً سه استاندارد بر فلنج های لوله حاکم است. ASME 16.5 فلنج ANSI را تعریف می کند که رایج ترین فلنج است. ASME B16.47 دو سری A و B را پوشش می دهد که کاربردهای قطر بزرگ را نشان می دهد.

فلنج های سری A برای فشار و اندازه یکسان سنگین تر و ضخیم تر از سری B هستند.

فلنج های سری B معمولاً برای کارهای نوسازی انتخاب می شوند. ASME B16.1 فلنج AWWS را تعریف می‌ کند، اما این فلنج فقط برای فلنج‌ هایی است که در سرویس‌های آب آشامیدنی در دمای اتمسفر استفاده می ‌شوند.

سپس، به اصطلاح فلنج استاندارد صنعت وجود دارد که توسط یک نهاد حاکم تعریف نشده است، اما در عوض منعکس کننده عملکرد تاریخی است.

ابعاد این فلنج ها توسط ASME B16.1 پوشش داده شده است که استاندارد اتصالات فلنج و فلنج لوله چدنی کلاس 25، 125 و 250 است.

فلنج های مورد استفاده برای سیستم های هیدرولیک معمولاً توسط استانداردهای SAE کنترل می شوند و گاهی اوقات به آنها فلنج های چهار پیچی نیز گفته می شود.

فلنج ها می توانند چندین روش مختلف برای آب بندی وجه های مجاور از جمله حلقه های O، حلقه های مهر و موم و واشرها ترکیب کنند.

حلقه های مهر و موم اتصال مخصوصاً محکمی را ایجاد می کنند و برای همان تنش پیچ که به یک واشر سطح صاف اعمال می شود، می توانند در برابر فشار بالاتر مقاومت کنند. وجهه های فلنج های مجاور ممکن است صاف، فرورفته، برآمده، یا زبانه و شیار باشند.

مواد سازنده فلنج

فلنج ها، واشرها، پیچ ها و لوله ها ترکیبی جدایی ناپذیر در یک سیستم لوله کشی هستند. عملکرد و نصب هر نوع محصولی بر آب بندی کل سیستم لوله کشی تأثیر می گذارد، بنابراین برای استفاده بهتر و ایمن تر از آن، برای محصولاتی مانند آبی، انتخاب آنها به ویژه فلنج ضروری است.

همه ما می دانیم که فلنج ها انواع مختلفی دارند و بر اساس جنسشان طبقه بندی می شوند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
بهترین مرکز تولید و فروش کانال پلی یورتان کجاست؟

به طور کلی، دو نوع فلنج وجود دارد: فلنج های فلزی و فلنج های غیر فلزی، از جمله فلنج های چدنی، فولاد ریخته گری، فورج، Q235، فلنج های فولادی ضد زنگ، فلنج های پلاستیکی و غیره.

در میان آنها، فلنج های فولاد کربن رایج تر است، آنها همچنین از نوع فلنج با کمترین مقدار و حداکثر خروجی هستند.

فلنج های فولادی ضد زنگ نسبتاً گران هستند و از محصولات بهتر در فلنج ها هستند. بنابراین، آیا می دانید از چه مواد اولیه ای برای ساخت این فلنج ها استفاده می شود؟ ویژگی های خاص مواد اولیه انتخاب شده برای تولید فلنج چیست؟

متداول ‌ترین ماده مورد استفاده برای تولید فلنج‌های فولاد کربنی Q235B است که معمولاً در خارج از کشور با نام S235JR شناخته می‌شود. مواد دیگری مانند Q345، 16Mn و 20Mn نیز رایج تر هستند، به طوری که در چین به جای A105 از 20Mn استفاده می شود.

در میان آنها، A105 رایج ترین ماده مورد استفاده در فلنج های استاندارد آمریکایی است و ماده پایه فلنج های استاندارد آمریکایی است. مواد متداول مورد استفاده برای فلنج های کربن فولادی در اروپا شامل S235JR، P235GH، P245GH، P250GH، C22.8، RST37.2 و غیره است.

مواد متداول تری برای ساخت فلنج های فولادی ضد زنگ استفاده می شود.

(1) فولاد ضد زنگ 316 (CF8M) معمولاً در محدوده دمایی -268 درجه سانتیگراد تا 649 درجه سانتیگراد قابل استفاده است، اما اگر قرار است در دمای 425 درجه سانتیگراد یا بیشتر استفاده شود، محتوای کربن فولاد ضد زنگ مشخصات فلنج فولادی برای بیش از 0.04٪. بنابراین، فلنج های ساخته شده از فولاد ضد زنگ 316 برای کاربردهای خورنده یا دمای بسیار پایین یا دمای بالا غیر خورنده مناسب هستند.

(2) فولاد ضد زنگ 316L (CF3M) با محدوده دمایی تا 454 درجه سانتیگراد برای کاربردهای خورنده یا غیر خورنده.

(3) فولاد ضد زنگ 304 (CF8) دارای محدوده دمایی -268 درجه سانتیگراد تا 649 درجه سانتیگراد است.

برای دماهای بالاتر از 425 درجه سانتیگراد، محتوای کربن باید 0.04٪ یا بیشتر مشخص شود. بنابراین، فلنج های ساخته شده از فولاد ضد زنگ 304 برای دماهای خورنده یا بسیار کم یا زیاد مناسب تر هستند.

فولاد گالوانیزه موجود از ورق فلز آنلاین با بالاترین استانداردهای کیفیت ساخته شده است. دارای یک لایه محافظ است که در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاوم است و برای استفاده های مختلف مناسب است.

ورق های فولادی به صورت گرم در آلیاژهای آهن روی غوطه ور می شوند و دارای بافت کمی هستند. این محافظت اضافی در برابر عناصر محیطی ایجاد می کند. فولاد گالوانیزه به دلیل ویژگی‌های مقاوم در برابر زنگ ‌زدگی، فلز محبوبی است که در ساخت قطعات بدنه خودرو استفاده می ‌شود. این به راحتی برای سفارش از ورق فلز آنلاین در طیف وسیعی از اندازه ها و اندازه گیری ها در دسترس است.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
خرید دمپر پیش عایق در سال 1401

کانال های C فولادی گالوانیزه را می توان برای لوله کشی و محافظت از کابل ها و لوله کشی ها استفاده کرد. سطح محافظ تمیز نگه داشتن آنها را آسان می کند و مقاومت در برابر زنگ زدگی را فراهم می کند.

کانال های C می توانند کنترل سیال را در موقعیت های صنعتی و تجاری فراهم کنند. آنها همچنین به راحتی با لبه زاویه دار 90 درجه در هر طرف نصب می شوند و می توانند برای ایجاد طول سفارشی به یکدیگر متصل شوند. همین امروز کانال های سی را از ورق فلز آنلاین سفارش دهید.

فلز فولاد C کانال C با بهترین کیفیت

ورق فلز آنلاین فقط فولاد گالوانیزه ای را می فروشد که دقیق ترین الزامات کیفیت را برآورده کند. به دلیل داشتن پوشش محافظ در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاوم است. غوطه وری داغ ورق های فولادی در آلیاژهای آهن روی ظاهری خشن به آنها می دهد. این شما را حتی بیشتر از عناصر محافظت می کند.

فولاد گالوانیزه به طور گسترده ای در صنعت خودروسازی به عنوان یک ماده مقاوم در برابر زنگ برای اجزای مختلف بدنه استفاده می شود امکان سفارش برای اندازه ها و ضخامت های مختلف را آسان می کند.

انواع کانال های آلومینیومی

در شکل کلاسیک خود، یک کانال آلومینیومی دارای دو “پای” یا فلنج در دو طرف یا یک “وب” در وسط است که به طور مداوم در سراسر ضخیم هستند. گوشه‌های شعاع خارجی و داخلی قوی ‌تر و شبکه‌ ها و فلنج‌های قوی ‌تر، کانال‌های ساختاری آلومینیومی را به گزینه‌ای مطمئن ‌تر برای کاربردهای ساختاری تبدیل می‌کند.

کانال U آلومینیوم

در طول فرآیند نورد، یک قطعه فلز مسطح در زوایای قائم خم می شود و شکل متمایز یک کانال U را ایجاد می کند. کانال‌های U ساخته شده از فلز، مشابه سایر انواع کانال‌ها، می ‌توانند کفی گرد یا صاف داشته باشند و طول دو طرف آن‌ها از اینچ تا چند فوت متغیر باشد.

کانال U شکل می تواند دارای پایین تر یا باریک تر باشد و اضلاع آن بسته به کاربرد آن می تواند کوتاه تر یا بلندتر باشد.

برای اطلاع دقیق از قیمت فلنج گالوانیزه کانال می توانید با کارشناسان ما با شماره ۰۷۶۴۴۴۷۳۰۹۳  تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 9 =

    خانهدرباره مافروشگاهتماس با ما
    0764473093